KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113028

nr 1211 3028

Jurgen von Konow

(1915-1959), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 1952, numrerad 199/310. Motivet: 25x32 cm

Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.

Utrop:

300 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 19:16:32

  • Tema
  • 22 okt

Jurgen von Konow

Läs mer om Jurgen von Konow