KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113028
nr 1211 3028
Jurgen von Konow
(1915-1959), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1952, numrerad 199/310. Motivet: 25x32 cm
Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.
Utrop:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:16:32
22 okt
Jurgen von Konow
Läs mer om Jurgen von Konow